HISTÓRIA ÚSPECHU SPOLOČNOSTI PRO-AQUA

HISTÓRIA ÚSPECHU

1997

Zrodil sa nápad vyrábať a distribuovať nový inovatívny produkt. Vývoj vlastného samostatného stroja dostal zelenú.
 

2000

Založenie spoločnosti Gerhardom Meierom a Jürgenom Wehnerom. V tomto období je vybudovaná výroba v Suhle a súčasne s tým správa spoločnosti v Leutershausene.
 

2001

Je to konečne tu: prvý stroj schádza z výrobnej linky. Všetko s pomocou pánov Meiera a Wehnera vo výrobe, paní Meierovej a Wehnerovej v správe. Všetci majú spoločný cieľ, a to vytvoriť produkt "Made in Germany" s primeranou trhovou predajnou cenou.
 

2002

Správa spoločnosti praská vo švíkoch, takže presun do Heilsbronnu je nevyhnutný (400 m²). Rovnako sa aj plocha výroby v Suhli zvýši z pôvodných 300 m² na 1300 m².
 

2003

Zavedenie novej elektrohubice s osvetlením významne zvyšuje hodnotu štandardného vyhotovenia čistiaceho systému.
 

2004

Na trh sú uvedené stierač na okná a stierka na mokré podlahy. Do výrobného programu sú zaradené aj novovyvinuté trubice a hadice pre súpravu extraktora. Centrum preventívnej medicíny certifikuje a doporučuje prístroj PRO-AQUA ako zdraviu prospešný.
 

2005

Zavedenie priameho spojenia kónických trubíc - nové nerezové oceľové trubice s patentovaným uzáverom - nová nádoba na vodu pre súpravu extraktora.

Výrobný priestor v meste Suhl bol vynovený a znovu rozšírený o 1.500 m² na 2800 m². Z priestorových dôvodov sa administratíva opäť presťahovala do Ansbachu. Na 600 m² sa riadi predaj pre domáci i medzinárodný trh.
 

2006

Po viac ako dvoch rokoch vývoja, pán Meier a pán Wehner pri oslave päťročného jubilea prekvapili viac ako 900 obchodných partnerov úplne novým strojom. So zavedením PA03 je znovu rozšírené štandardné príslušenstvo. Environmentálne laboratórium Arguk píše: PRO-AQUA je prístroj vhodný pre alergikov.

Podarilo sa ďalšie zväčšenie výrobnej plochy v Suhli na 3600 m² a vstúpiť na trh v Hongkongu.
 

2007

Čistiaci systém PRO-AQUA PA 03 sa stal víťazom prestížnej celosvetovej súťaže RED DOT DESIGN. Prístroj PA 03 získal ocenenie PLUS X AWARD a bol nominovaný na cenu dizajnu SRN.
 

2009

Ofenzíva produktu pokračuje. Prístroj PRO-AQUA je naďalej inovovaný a objavuje sa v novom a používateľsky prívetivom dizajne.
 

2011

PRO-AQUA International oslavuje svoje 10. výročie spolu s viac ako 1000 obchodnými partnermi. Po dvoch rokoch vývoja je predstavený jedinečný elektrický klepáč navrhnutý pre PRO-AQUA na tej najvyššej technickej úrovni.

Všetky plastové vstrekovacie formy pre čistiaci systém PRO-AQUA a elektrickú hubicu sú vo vlastníctve spoločnosti.
 

2012

Novokoncipovanému klepáču bolo udelené ocenenie PLUS X AWARD v kategóriách vysoká kvalita, dizajn a funkčnosť. Elektrický klepáč bol uznaný ako najlepší produkt roka 2012.
 Certifikát Plus X AwardChcem viac informácií