Referencie PRO-AQUA

Výhradné zastúpenie PRO-AQUA International

Referencie PRO-AQUA

Šťastná rodina

Vysávač PRO-AQUA je unikátny. Vysáva perfektne a s rôznymi nástavcami vyčistí celý byt, zotrie prach z nábytku, obrazov, bytových doplnkov. Okrem toho prečistí a prevonia všetky priestory. Mám ho už vyše 10 rokov a upratovanie bez tohto vysávača si už neviem ani predstaviť. Zatiaľ funguje úplne bez problémov. Má pekný dizajn, ľahko sa čistí a udržiava. Odporúčam ho všetkým, ktorým záleží na čistej domácnosti, obzvlášť alergikom a majiteľom zvieratok. Ďakujem p. Hatalovej za jej odporúčania.
Daniela S., Košice, 31. júla 2019

je to super stroj na viac použití, ako vysávač ako čistička vzduchu aj ako tepovač a nakoniec aj na prášenie kobercov som sním veľmi spokojná mam viac vysávačov ale tento je 1 na trhu
Anna Homolová, Košice, 23. apríla 2019

Systém PRO-AQUA používame už viac ako 10 rokov. Je to ten najlepší a najvýkonnejší vysávač na trhu. Povysáva prach naozaj dokonale. Či už sú to koberce, parkety, dlažba aj matrace, je proste super. A keď s ním vytepujete, je to neporovnateľne čistejšie oproti tomu, keď vám prídu tepovať profesionáli. PRO-AQUA systém odporúčam všetkým ako dobrú investíciu na dlhé roky. A ak treba náhodou niečo na ňom opraviť (stalo sa po 10 rokoch), je to vybavené naozaj veľmi rýchlo. Za to vám veľmi dakujeme.
Terka Juríková, Šamorín, 12. apríla 2019, email: terka.jurik@gmail.com

Vysávač Pro Aqua vlastníme už 10 rokov, sme s ním nesmierne spokojní, za ten čas nás nikdy nesklamal. Prevonia našu domácnosť a s jeho výkonom povysávam naozaj úplne všetko. Keď som ho doniesla ku kámoške aby som jej povysávala koberec, tak som jej povedala aby si ho najprv povysávala ona sama. Potom som povysávala s týmto a ona odpadla, keď uvidela, čo je vo vode. A to isté platí, ked vysávam matrace či sedačku. Nikdy by som ho za klasický vysávač nevymenila.
Zuzana Liptáková, realitný maklér, Košice, 8. februára 2019, telefón: +421917767663, email: zuzana.liptakova77@gmail.com

Z celým príslušenstvom od PRO-AQUA sme celá rodina nadmieru spokojní. Používame ho už desať rokov a pravdupovediac, veľké upratovanie si bez tohto skvelého pomocníka nevieme predstaviť. Ak chcete mať skutočný pocit čistoty vášho bytu, tak ten isto získate s vysávačom a príslušenstvom od PRO-AQUA.
Ján Urban, Košice, 18. december 2018, telefón: +421917852524

Vysávač a vibračný nástavec používame piaty rok. Veľká spokojnosť najmä, že v domácnosti po upratovaní ostáva krásne čistý vzduch, ionizovany a v lete dokonca mierne schladený ľadovou vodou. Sviežosť sa nedá porovnať so žiadnym prístrojom ktorý som kedy používala. Pravidelne používanie klepaca čistí hlboko vo matrac a zabezpečuje nám kvalitnejsi spánok. Novinkou je v našej domácnosti tepovat, ktorý používam na všetky tkaniny, sedačku či matrac bez zbytočných nákladov na požičovne a dráhu chémiu (máme non-toxic domácnosť a stroj používa alebo čistú vodu alebo netoxické čistiace prostriedky). Za mňa absolútna spokojnosť, investovala by som znovu!
Zuzana Pekarek, Wolfsthal, 22. október 2018

Pro-aqua je perfektný vysavač máme ho už desať rokov a sme veľmi spokojní
Veronika Š., Košice, 16. august 2018

Máme ako rodina skúsenosti s perfektným prístrojom do domácnosti. Nieje to iba vysávač. Má aj nespočetne iných výhod. Počas práce ma už nedusí vychádzajúci prúd vzduchu z hepa filtra. V tomto horúcom období Pro-Aqu používame ako klimatizáciu pred spaním. Odporúčam každej domácnosti aby mala takýto prístroj po ruke.
Štefan Týr, Poľný Kesov, vysokoškolský pedagóg, 3. júl 2018, telefón: +421903377202

Už 10 rokov mam svoju vernú spoľahlivu výkonnú pomocničku PRO-AQUA. Upratovanie u nas v rodine bolo za trest,mame doma mačku takže vysávanie bolo hrozne náročné.Teraz upratujeme,výsavame a tepujeme s radosťou! PRO-AQUA -Žiadné filtre,prašné vrecia,len čistá voda a prípadne pár kvapiek vône pri čistení vzduchu.1x do týždňa,hravo bez námahy a domov naplnený sviežiesťou a čistotou.Už nič iné,žiadné iné vysavače.Som maximalne spokojná a odporučam každemu.Užasne výkonný, spoľahlivý, moderný výsavač. Vyskušajte,stoji to za to! Srdečne ďakujem servisu a osobne p.Ing Hatalovej za profesionalný prístup,rýchlu pomoc a užitočné rady.
MUDr. Ľudmila Telehaničová, očný lekár, Snina, 27. jún 2018

Už 10 rokov vysávam! Dovtedy som upratovanie neznášal, lebo som iba upratoval, so strojom Pro-Aqua to nie je upratovanie, ale zdravý domov. Pro-Aqua je súčasť domácnosti, nenahraditeľný pomocník, ktorý nikdy nesklamal. Samozrejme musím vyzdvihnúť aj perfektný klientský servis, kde poradia a zodpovedia na akékoľvek otázky s profesionálnym prístupom. Som spokojný a verím, že bude spokojný každý, kto ho vyskúša, kto nechce iba upratovať, ale žiť v zdravšom prostredí.
Miroslav Midler, Topoľčany, 11. máj 2018

Neskutočne perfektný vysávač, tepovač a klepáč v jednom.
Rastislav M., 16. marec 2018

Maximalna spokojnosť už viac ako 10 rokov.
Vladimir Sabol, Bardejov, 30. január 2018, telefón: +421918382374

Vysávač Pro aqua mám už asi 4 roky a môžem povedať, že som veľmi spokojná. Po dlhej dobe hľadania ideálnej značky pre nás som konečne objavila niečo, čo spĺňa moje požiadavky- jednak sací výkon, ale aj výdrž. Doteraz u nás vysávač ledva vydržal 2 roky, tento ide už 4 a nemá problém. Musím vyzdvihnúť aj prístup zástupcov firmy, radi poradia, odporúčia vhodný prípravok.
Silvia M., Košice, 29. december 2017

Ten typ prístroja som poznala dlho, kedže ho používali ešte moji rodičia. Vysávač, ktorý sme s manželom kúpili narýchlo, bol vraj pre alergikov, ale po kazdom jeho zapnutí smrdel ako zatuchnute veci. S uvedeného dôvodu aj s poukazom na to, že som alergik, som sa radikálne rozhodla kúpiť prístroj PRO AQUA. S prístrojom som veľmi spokojná. PRO Aqua je perfektný pomocník. Nie je to len vysávač, ale je to "prístroj". Vôbec neľutujem kúpu tohto prístroja a kúpila by som ho ešte raz.
Alexandra S., Stará Ľubovňa, 25. november 2017

Prístroj Pro – Aqua sme kúpili po dôkladnom zmapovaní trhu a tento prístroj vyhral. Pracuje dokonale, stal sa naším každodenným pomocníkom. Pracovať s ním je radosť. Jedná sa o bezporuchový prístroj, počas obdobia 10 rokov sme ho dali len jedenkrát vyčistiť, iný servisný zásah nebol potrebný. Odporúčam prístroj ako aj predajcu Ing.Hatalovú.
Peter Vácha, Senec, 18. október 2017, telefón: +421917555979

Moje súčasné povolanie je mama na plný úväzok - 5 drobcov.
Začalo sa to kúpou prekrásneho starožitného koberca. Bol ešte vlhký z čistiarne a: plný mikropiesku. Napriek obrovskej snahe nevyprášiteľný. Ťažko mi padlo, že by mal skončiť v zbernom dvore, a tak začalo pátranie po čistiacej firme. Zavolala som - povedali, že to iste vyprášia. Fotky z "akcie" mám dodnes, je neuveriteľné, koľko neporiadku ostalo v koberci práve prinesenom z čistiarne! Tak sme sa zoznámili s PRO-AQUA a el.klepáčom. A bonus navyše? Odkedy ho máme, vysáva prevažne manžel. A rád...
Andrea Sarvašová, Prešov, 25. august 2017

Maximalna spokojnosť
Peter Kollarik, Banská Bystrica, 31. máj 2017

ProAqua používam od r. 2009 a som s ním maximálne spokojná. Moja jediná "starosť" je dokúpiť vonné oleje, keď sa mi minú. Je úžasne výkonný, pocit čistoty po jeho použítí je naozajstný. Nikdy som investíciu do prístroja neoľutovala a som rada, že sme sa pre jeho zakúpenie v r. 2009 rozhodli.
Alžbeta Jordánová, Košice, telefón: +421905830851, 11. apríl 2017

Vysávač Pro-Aqua máme už skoro mesiac. Pri vysávaní s bežným vysávačom sme mali prach už za dva dni. Po uprataní celého domu s Pro-Aqua sa výsledok dostavil okamžite a upratovať s ním stačí raz za týždeň. Takisto čistota vzduchu je neporovnateľná. Preto ho môžeme len doporučiť. Takáto investícia sa určite vyplatí.
Ladislav Lukáč, Čunovo, 9. marec 2017

Som majiteľom systému pro-aqua vyše 10 rokov. Okrem maximálnej spokojnosti s výrobkom by som rád vyjadril aj veľkú spokojnosť so servisom a celkovým ústretovým jednaním firmy.
Peter Leskovský, Košice, 13. január 2017

Vysávač používam niekoľko rokov dá sa povedať 2 desaťročie akurát som si ho zakúpila v novom peknejsom ľahšom prevedení a dúfam že mi bude slúžiť viac než 2 desaťročia je to skvela vec a čo je najlepšie že niektoré veci napríklad osviezovanie vzduchu som začala až teraz používať bola som asi mesiac bez neho ale bola som stratena lebo so žiadnym vysávačom som nevedela vysať chlpy po psovi ako s týmto fakt som nesmierne spokojná
Klaudia Z., Nitra, 7. december 2016

Prístroj PRO-AQUA používam už viac ako 8 rokov a som s ním nad mieru spokojná. Musím skonštatovať, že jeho kúpa bola naozaj dobré rozhodnutie. Vďaka vodnému filtru pri jeho používaní necítiť jemný spálený prach ako pri klasických vysávačoch ale sviežu vôňu vonného oleja, ktorý vždy pridám do vody. Veľmi oceňujem najmä to, že pro-aqua má rovnaký sací výkon, ktorý neklesá s množstvom špiny vo vysávači. Rýchlosť servisu pri jeho občasnej preventívnej údržbe ma vie vždy príjemne prekvapiť.
Anna Žeňuchová, dôchodkyňa, Sobrance, 9. november 2016

Keď sme pred 20 (!!!) rokmi kupovali separátorový vysávač, nechcelo sa mi veľmi veriť p. Ing.Hatalovej o dlhodobej investícii do čistoty, spoľahlivosti.
Už jej verím.
Po troch sťahovaniach - stále do väčších priestorov, pravidelnom využívaní všetkých funkcií, ktoré ponúkal, zostal jediným elektrospotrebičom, ktorý sme za ten čas nemenili (!).
Ale aj jeho čas prišiel a tak sme bez dlhého zvažovania oslovili p. Ing. Hatalovú - už nás nemusela presviedčať.
 
P.S.
Ten starý vysávač - síce zhrubnutým hlasom, no s tou istou vervou čistí auto, garáž a dielňu naďalej.
A ten nový? Ten nám čistí podlahy, koberce, matrace, osviežuje vzduch.
Verím, že nadlho!
Ing. Anton Straňák, Martin, 6. september 2016

Užívam vysávač Pro-Aqua už viacej rokov a som s ním veľmi spokojná. Zároveň chcem vyjadriť svoje poďakovanie aj so servisnou službou. Ochotne a promptne reagujú na každú požiadavku v snahe ju vyriešiť. Vďaka Vám.
Katarína Schmidtová, lekárka, Košice, 6. apríl 2016, telefón: +421908376252

Vysávač a čistič vzduchu Pro Aqua používam v ambulancii i domácnosti už 6ty rok. Upratovanie s ním je veselšie, nakoľko okamžite zlepšuje kvalitu vzduchu v prostredí a pomocou nástavcov odstráni prach bez vírenia aj z ťažšie dostupných miest a textílií. V lete ho používam ako ochladzovač a zvlhčovač vzduchu, počas chrípkových období ho zapínam s aroma dezinfekciou v prestávkach medzi návštevami pacientov. Ambulanciu príjemne prevonia, a zároveň pôsobí preventívne.
Anna Nagajová, klinická psychologička, Bratislava, 15. marec 2016

Po roku používania systému Pro-Agua v našej domácnosti môžem vyjadriť spokojnosť a splnenie očakávaní. Je to veľmi efektívny systém čistenia priestoru (najmä vysávania), aký žiaden vysávač s filtrami nedokáže garantovať. Pri vysávaní sa nečistoty zachytávajú vody v nádobe prístroja. Po každom upratovaní som udivená, koľko nečistôt dokáže prístroj zachytiť, resp. koľko nečistôt sa non-stop v priestore utvára i pri pravidelnom upratovaní. Vrelo odporúčam. Je to rozumná investícia do zdravia.
Jana Bugatova, Trebišov, 27. február 2016

PRO-AQUA prístroj používam 5 rokov a som veľmi spokojná. Vysávač je moderný, spoľahlivý, výkonný a aj pekný. Žiadne filtre, vrecká,len čistá voda, prípadne vonný olej a vyčistíte celú domácnosť. Presne takéto niečo som hľadala a preto Vám odporúčam predvedenie prístroja vo Vašej domácnosti. Pani Hatalová je profesionál a rozhodnutie nechá na Vás. Ďakujem.
Mária Bečárová, Trenčín, 22. november 2015, telefón: +421908663108

Pro-Aqua ja osobne pouzivam uz 7 rokov ,odvtedy moje alergicke dennodenne problemy vymizli.Koberce,madrace a vzduch je perfektne cisty natom my velmi zalezi odkedy som matkou.Moja znama ktora tiez pouziva Pro-aqua,nieco pokazila na vysavaci,vybavovala som to ja pretoze ona je irka,so servisom som velmi velmi jspokojna,a velmi milo prekvapena.Opravene za 1den,poslane hned do Irska,komunikacia vyborna cez tel.,email.Vysavac aj tuto firmu odporucam a prajem im vela uspechov! Starajte sa o zdravie!!
Lucia Krajnak, Írsko, 21. október 2015

ProAqua používame už takmer 5 rokov a za túto dobu sme sa presvedčili, že nad iným vysávačom do budúcnosti už uvažovať nebudeme. Keďže máme v domácnosti malé dieťa a psíka, oceňujeme vysoko-účinnú filtráciu a parametre, ktoré ProAqua robia vhodnú aj pre alergikov alebo ľudí s respiračnými ťažkosťami. Pri vysávaní používame aj originálne vonné esencie, vďaka ktorým nekupujeme žiadne iné osviežovače. Teší nás,že sme sa doposiaľ nestretli so žiadnym technickým problémom.Ďakujeme pani Ing.Hatalovej.
Eva Jančárová, materská dovolenka, Bratislava, 29. júl 2015

S produktom som veľmi spokojný,mám ho od roku 2012 bez jediného problému pracuje na 100% a bez jediného centu ivestície filtre atď.Odporúčam do rodín kde sú alergici,astmatici a chronicky chorý na horné dýchcie cesty.Investovať do zdravia sa oplatí.
František Obermann, dôchodca, Košice, 16. júl 2015

Prístroj s čistením cez vodu používam už roky, posledných 8 je to PRO-AQUA. Práca s prístrojom je jednoduchá, rýchla a zábavná. Pri upratovaní využívam všetky jeho funkcie a vždy s výborným výsledkom. Aj v dobe dlažieb a podláh má jeho využitie široký záber. Pri čistení ma vždy udivuje jeho výkonnosť. Spoľahlivosť dokazuje to, že som za celý čas nemusela žiadať o technickú pomoc. Touto cestou ďakujem pani Hatalovej, že ma ponorila do sveta čistenia vodou. Svieže ponorenie želám všetkým nerozhodnutým.
Ing. arch. Beata Durdíková, architektka, Bratislava, 5. jún 2015

Cistiaci pristroj PRO-ACQUA v nasoj domacnosti pouzivamo cca 10 rokov-apsolutna spokojnost.Upratujem s nim doma pomali denne(klasicke vysavanie nenavidim- menit sacok atd.)ale upratovat s PRO-ACQUA je RELAX.Hlavne cistenie priestrou- vzduchu vodou do ktorej podla naladi davam etericke oleje pre mna z PRO-ACQUI robi ZAZRAK.Odporucam vsetkym-alergikom obzvlast a vsetkym co maju zvieratko(speci. nastavec na srst- super vec).Velka vdaka pani Ing.R.Hatalovej za ochotu vzdy poradit a servis "milacika"
Snježana Mirić Csóka, Kostymerka & Styling, 4. jún 2015

Multifunkcny pristroj Pro Aqua pouzivam vo svojom zdrav.zariadeni uz 8 rokov.Pracuje cisto,bez virenia prachu,ktory zachytava do vody,co je velmi dolezite pri zdravotnickych zariadeniach.Okrem precistenia sme nemali ziadnu poruchu,pristroj pracuje spolahlivo a mozem ho doporucit vsade,kde je prioritou cistota a dezinfekcia.
MUDr. Katarina Gramatova, zubna ambulancia, 1. jún 2015, telefón: +421903642662

Chcel by som vyjadriť svoju spokojnosť s Vaším výrobkom – prístrojom Pro-aqua, ktorého som majiteľom už 3 roky. Tento prístroj je dostatočne výkonný, pracuje spoľahlivo a od času jeho zakúpenia nemal som žiadnu poruchu. Zároveň ďakujem aj za pozáručný servis a ponuku vyčistiť motor, a tak predĺžiť jeho záruku na motorovú časť na ďalšie 2 roky. Vyjadrujem tak svoju spokojnosť a odporúčam aj ostatným potenciálnym spotrebiteľom.
JUDr. Ladislav Mikluš, advokát, Košice, 26. máj 2015

Čistiaci multifunkčný prístroj Pro-aqua pravidelne používam už dlhé roky (10 rokov, možno dlhšie?). Som s ním nadmieru spokojná. V mojej domácnosti je to naozaj nenahraditeľný pomocník. Vyhovuje mi najmä fakt, že nemusím kupovať a vymieňať v prístroji žiadne filtre. Všetky nečistoty z podlahy, nábytku či ovzdušia pohlcuje pri používaní prístroja voda v špeciálnej nádržke, a tú jednoducho po použití vylejem do WC. Keď do vody v nádržke pridám navyše pár kvapiek voňavej esencie, po použití prístroja mám v byte čisté svieže prevoňané ovzdušie. Tento úžasný prístroj môžem len odporúčať. Vysokú úžitkovú hodnotu prístroja spoznáte len jeho používaním.
Ing. Elena Bajčeva, konateľ, Bratislava, 23. máj 2015

Prístroj PRO-AQUA používame už niekoľko rokov, ako lekárnik si ho neviem vynachváliť i ako čistiaci a dezinfekčný prístroj, kedy po použití je viditeľná avšak i cítiteľná účinnosť, najmä i pre alergikov. Odporúčam i pre firmu, pretože ho používam v našej Borago, s.r.o.
PharmDr. Michal Polónyi, lekárnik, Dunajská Lužná, 30. apríl 2015

Prístroj PRO AQUA mi predviedla Ing.Hatalová. Jej profesionálne vystupovanie bolo na vysokej úrovni. Páčil sa mi prístroj i predvedené úžitkové vlastnosti. Tak som si ho kúpil. Verím, že s ním budem dlho spokojný.
JUDr.Peter Vyletel, právnik, Martin, 11. marec 2015

Prístroj PRO-AQUA používame už takmer 8 rokov týždenne a niekedy aj častejšie. Oceňujem na ňom, že ide naozaj o čistenie priestoru aj vzduchu - najčastejšie ho používam na vysávanie drevených podláh a matracov - prístroj má dobrý výkon, podlahy ostanú čisté a vzduch bez prachového zápachu. Je spoľahlivý, za 8 rokov sme urobili do tohto zariadenia len jedinú investíciu: pri jeho kúpe. A bola to dobrá investícia.
MUDr. Adriana Šitinová, pediater, Bratislava, 9. marec 2015

Keď mi doslúžil vodný pristroj ASPIRO, dostala som sa v roku 2009 čistou náhodou k lepšiemu a hlavne komfortnejšiemu systému PRO-AQUA CLASSIC a rozhodla som sa preň. Je ľahký, flexibilný, dokonale vysaje a hlavne zabezpečuje čisté ovzdušie. Nepoužívam ho ako čistiaci prístroj len pri väčšom upratovaní, ale denne. Som nadmieru spokojná.
Nedá mi nespomenúť profesionalitu a ústretovosť zástupcu firmy PRO-AQUA Ing. Hatalovej, ktorá mi vyšla v ústrety a nezištne mi vymenila môj nástavec, ktorý som poškodila nesprávnou údržbou a na ktorý som už v rámci záruky nemala nárok, za nový.
Katarína Beňová, Žilina, 22. január 2015

Prístroj PRO-AQUA je výborný pomocník pri upratovaní. Naša rodina používa separátorové prístroje už veľa rokov. Kvôli zlej skúsenosti so servisom nášho prvého prístroja od slovinsko-nemeckej firmy sme sa pred 6 rokmi rozhodli zmeniť značku a kúpili sme si nemecký prístroj PRO-AQUA. Naša spokojnosť je taká, že plánujeme do rodiny zakúpiť ešte ďalší prístroj PRO-AQUA, keďže sa nám syn osamostatnil. Na celý prístroj a jeho systém nedáme dopustiť. Už sme si na dobrú vec priveľmi zvykli.
Vlasta Grexová, nákladný pokladník, Vidiná, 12. november 2014

Vodny vysavac od nemeckej firmy Pro-aqua je pre mna, v dobe 100 %-nej nespolahlivosti akychkolvek produktov obvykle vyrabanych v Azii, ojedinelou vynimkou. Vyznacuje sa vysokou vykonnostou, spolahlivou prevadzkou a variabilnostou prvkov. Je to vysavac s ktorym je radost upratovat, v neposlednej rade aj pre moznost vidiet vsetok zachyteny material, vratane mikrociastociek prachu, ktore priemerny vysavac klasickeho konceptu fuka rozvírene spät do priestoru. Pro-aqua je investicia, ktora sa určite oplatí.
Oskar Rózsa, hudobník a producent, 6. november 2014

Ako niekoľkoročná užívateľka prístroja PRO-AQUA môžem vyjadriť len samú spokojnosť. Vysávač je viacúčelový, ľahko ovládateľný. Hlboko vysáva prach a robí lepšie prostredie a lepší vzduch.Vysávam s ním koberce, posteľ aj vankúše, čalúnený nábytok.Som rada, že nám ho pani Hatalová predviedla a tak umožnila ho spoznať. Stále ho využívame. Odporúčam ho všetkým, ktorým záleží na kvalite prostredia, v ktorom žijú.
Mgr. Ida Vallová, Mostová, 6. november 2014

Prístroj PRO-AQUA používam až viac ako 5 rokov. Musím skonštatovať, že lepší prístroj mi do cesty ešte neprišiel. Je perfektné dýchať vzduch, ktorý PRO-AQUA urobí.
S prístrojom a jeho možnosťami využitia som veľmi spokojný.
MUDr. Juraj Koleň, stomatológ, Bratislava, 29.október 2014

Je to už viac ako 5 rokov, čo v rodine používame PRO-AQUA a zatiaľ sme veľmi spokojní. Stále ma fascinuje, čo dokáže tento prístroj "vytiahnut" z postele.
Ak uvažujete o tom, či investovať do prístroja PRO-AQUA, pripojím ešte dramatický zážitok. Vaše pochybnosti budú v sekunde preč, ak sa vrátite domov a zistíte, že máte plný byt vody. A nezistíte to len tak, ale vás bude kontaktovať polícia, že vytápate susedov! Navyše, sú to vaši rodičia, ktorým sa to stalo a vzhľadom na svoj vek nie sú "v kondícii" spratať takúto katastrofu. Predstavte si, že máte v spálni roll-dor a vlnené plyšové koberce a to všetko zaliate min. 20 kýblami vody. Takéto množstvo vody sme odsali s prístrojom PRO-AQUA zo spálne. Vtedy sme veľmi ocenili, že máme takýto prístroj poruke! V byte zostalo iba vlhko.
Investícia určite stála za to.
Erika Polášková, laborantka, Bratislava, 28. október 2014

Prístroj Pro-Aqua používam už viac ako 8 rokov. Je veľký rozdiel pri používaní klasického vysávača a prístroja Pro-Aqua. Je to neporovnateľné. Hlavne hĺbkové vyklepávanie matracov a kobercov je veľmi efektívne. Som veľmi spokojná a nemenila by som.
Ľuboslava Szabóová, zdravotná sestra, Košice, 27. október 2014

Ako dlhoročný vlastník prístroja PRO-AQUA oceňujem hlavne jeho schopnosť zadržať vo vode bez akéhokoľvek filtra maximum alergénov a prachových častíc. Odporúčam ho určite všetkým, nielen alergikom.
MUDr. Lucia Balková, alergológ, Bratislava, 16. september 2014

Názory uverejnené na tejto stránke sú názormi fyzických osôb alebo orgánov právnických osôb a naša spoločnosť nenesie v žiadnom prípade žiadnu zodpovednosť ani vinu za škody a újmy, ktoré vznikli alebo by mohli vzniknúť alebo sa dá predpokladať, že by mohli vzniknúť, na základe zverejnenia názoru inej osoby na svojej webovej stránke.

Napíšte, prosím, svoje meno a e-mail, na ktorý Vám dokument zašleme.

 

   

Ďakujeme za Váš záujem o PRO-AQUA.